لزوم نصب دوربین مداربسته , پیشگیری های دوربین ها

0

لزوم نصب دوربین های مداربسته و پیشگیری دوربین ها

دوربین مداربسته ها ضمن پیشگیری عملکرد ردیابی نیز دارند بدین صورت که درصورت بروز سرقت میتوان با بررسی آرشیو های قبلی ضبط شده صحنه های دزدی را کشف و ذخیره و به مراجع ذیصلاح تسلیم کرد . اما بیشترین تاثیر دوربین های مداربسته حالت پیشگیری از وقوع جرم آن هست ، بطوری که مجرم و دزد با دیدن دوربین های مداربسته از دستبرد امتناع می کنند . پس برخلاف تصور عموم تاثیر پیشگیری نصب دوربین مداربسته بیش از اقدامات بعدی اتفاق جرم هست .

پیشگیری از وقع جرم با نصب دوربین مداربسته

پیشگیری از وقع جرم با نصب دوربین مداربسته

دوربین های مدار بسته به شکل های مختلف می باشند ، از جمله دوربین های  مداربسته آنالوگ و دیجیتال که در آنالوگ کلا بستر دوربین مداربسته آنالوگ می باشد و کیفیت های پایینتری دارند ، و دسته ی دوم که دیجیتال هست از کیفیت های بهتری برخوردار هستند و همچنین آنالوگ ارزانتر از دیجیتال می باشد و عمر دیجیتال بیشتر از دوربین های آنالوگ می باشد .

دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال

دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال

انواع دوربین با انواع گارانتی موجوده و وجود دوربین های مدار بسته تقلبی نیز کار را برای کارفرما ها سخت کرده ، پس شما هنگام نصب دوربین مداربسته با گزینه های بسیار مختلفی روبه رو می شوید .. پیشنهاد می شود در این موقع کار را به شرکت های معروف و حرفه ای بسپارید که با شناخت کامل تجهیزات با توجه به نیاز اتاق یا شرکت و یا کارخانه ی شما ، دوربین های مناسب و دستگاه های مناسب را انتخاب کنند تا بهترین بازدهی را نیز داشته باشد .

دوربین های مدار بسته تقلبی

دوربین های مدار بسته تقلبی

شاید اطلاع نداشته باشید که موقعیت های مکانی شما از جمله شمالی یا جنوبی بودن در انتخاب دوربین ها تاثیر پذیر هست که خیلی از شرکتها این را نادیده گرفته و بیشتر از بعد مالی و پیشرفت اقتصادی نگاه می کنند . برای مثال وجود نور تیرچراغ برق در نزدیکی دوربین های مدار بسته ، در زمان تاریکی (شب) اختلال جزئی در دوربینهای دید در شب ایجاد میکند که کمتر شرکتی به این نکات توجه می کند .

اختلال جزئی در دوربینهای دید در شب

اختلال جزئی در دوربینهای دید در شب

این اختلال رو بعضی از کارخانه های دوربین های مدار بسته با اضافه کردن فیلتر های مخصوص برطرف کرده ان که اصطلاحا فیلترهای مکانیکی میگونند که در دوربینها تعبیه شده اما برای فعال کردن آن باید از دانش و علم کافی برخوردار باشید و تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری را طبق نیاز و شدت نور اعمال کنید .

دوربین های مدار بسته با اضافه کردن فیلتر های مخصوص

دوربین های مدار بسته با اضافه کردن فیلتر های مخصوص

در استان اردبیل شرکت آذران ارتباط آرتا از فعال ترین شرکت های این حوزه ( تهیه و تدوین این آموزشها توسط بخش پشتیبانی و آموزشگاهی این شرکت انجام شده و می شود ) می باشد که با تضمین بستر مناسب و کیفیت و گارانتی فعالیت می کند .

کارکنان این شرکت متشکل از افرادی هست که تا سالها در اینترنت به شکل حرفه ای فعالیت داشته اند و شناخت کاملی به سرورها و شبکه های دیجیتال و امنیت و هک و نفوذ به دوربین های مداربسته و پیشگیری های امنیتی دارند . در نتیجه عملکرد این تیم در هنگام تحویل پروژه به شکل محسوس مشخص و معلوم می باشد .

با آرزوی توفیق روزافزون و سربلندی خدمت هم استانی ها ( اردبیل )  و هم وطنان گرامی .

 

منبع : شرکت آذران ارتباط آرتا به آدرس www.ip2.ir می باشد ( این سایت www.09377950091.ir جزو زیر مجموعه ی سایتهای این شرکت می باشد . )

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید